...

Dua Lipa a značka Jaguar vytvořily skladbu, kterou si může každý fanoušek upravit podle sebe

– Celosvětová superstar, zpěvačka a skladatelka společně se značkou Jaguar vytvořila hudební skladbu za využití revoluční technologie.
– Fanoušci si mohou vytvořit vlastní verzi nejnovější písně Dua Lipy, „Want To“.
Inovativní software Jaguaru umí udělat remix skladby třemi způsoby – pomocí dat z elektrického I-PACE, přes Spotify nebo vyťukáváním rytmu na telefonu.
– Je možné vytvořit více než milion remixů v různých rozpoloženích, tempech a hudebních stylech včetně hip-hopu, klasiky či drum and bass.
– Krátce poté, co Dua Lipa odhalila „Want To“ na speciálním koncertě v Amsterdamu, se píseň stala nejvíce remixovanou skladbou všech dob.
– Remix písně „Want To“ vytvořila i sama Dua Lipa na základě dat z vozu I-PACE, který řídila. Píseň se objeví na nové deluxe verzi jejího alba. To vyjde 7. září 2018.
1
1
1
1
For image requests, please contact [email protected]

Track byl odhalen na exkluzivním koncertě v amsterdamském Sugar City, kde hudební fanoušci i hvězdy z celé Evropy, jako supermodelka Doutzen Kroes či herečka Alix Benezch, vytvářeli první remixy prostřednictvím jízdy v elektrickém voze I-PACE. Od té doby se track stal nejremixovanější nahrávkou všech dob.

Dua Lipa rovněž vytvořila svůj vlastní remix písně „Want To“ jízdou v Jaguaru I-PACE, při níž inteligentní senzory vozu skenovaly styl její jízdy. Data o množství spotřebované energie a způsobu, jakým Dua Lipa zrychlovala a brzdila, byla využita k vytvoření remixu – od tempa přes aranže až po celkové rozpoložení. Tento remix „Want To“ se objeví na albu s názvem „Dua Lipa The Complete Collection“, které vyjde již tento pátek 7. září.

„Ze spolupráce s Jaguarem jsem opravdu nadšená, stejně jako z toho, že díky novým technologiím mohu dát fanouškům něco navíc. Je fakt ohromující, že si každý může vytvořit svou vlastní unikátní verzi mého singlu „Want To“ podle toho, jak řídí Jaguar nebo jakou muziku poslouchá,“ dodala Dua Lipa po odhalení skladby v Amsterdamu. „Je šílené jen si představit, že data z mé jízdy elektrickým I-PACE mohou zastoupit energii mé hudby a vytvořit úplně nový skvělý zvuk.“

Nejen řidiči, ale hudební fanoušci po celém světě mohou vytvořit svou vlastní verzi písně Duy Lipy pomocí chytrého softwaru dostupného zde. Tato inovativní aplikace umožňuje uživatelům zremixovat track zpěvačky Dua Lipy pomocí historie streamování ve Spotify – využívá data o přehrávaných písních a aplikuje je při vytváření vlastní verze. Průměrné tempo playlistu či nálada nejposlouchanějších písní – to vše se využije při tvorbě vašeho vlastního remixu. Ti, kteří nemají účet na Spotify, mohou jednoduše vytvořit remix v aplikaci vyťukáváním tempa na mobilním telefonu. Všechny remixy mohou být sdíleny prostřednictvím sociálních sítí uživatele.

Více informací naleznete na www.media.jaguar.com nebo, prosím, kontaktujte:
 
Olga Veselá                                       Dieter Platzer
Senior PR Consultant                        PR Manager
Grayling Czech Republic                  Jaguar Land Rover Austria/Czech Republic
tel.: +420 224 251 555                       tel.: +43 662 2121 693

[email protected]        [email protected]

ENDS